Dziś jest: środa, 21 października 2020 Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Sport

STYPENDIA SPORTOWE       REGULAMINY       CENNIK OPŁAT      KONTAKT    

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Sapety 8

HALA SPORTOWA PRZY SP2 UL.MIARKI 7

LKS POGOŃ IMIELIN       UKKS IMIELIN TEAM       UKS ENERGIA IMIELIN         MKS IMIELIN

SIŁOWNIA

Sala Zabaw Kosmos Imielin

 

W ostatni weekend odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska i Ogólnopolskie Zawody Grup Rekreacyjnych OZG. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodniczek z 11 klubów. Ciężka praca podopiecznych "Energii" Imielin dała doskonałe rezultaty. Wśród naszych zawodniczek mamy Mistrzynie i Wicemistrzynie Śląska !

 

 

 

XVI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin już za nami. Zapraszamy na fanpage UKKS Imielin Team, gdzie znajduje się wiele ciekawych informacji oraz fotorelacja z tegorocznej edycji wydarzenia.

 

 

Już w najbliższy weekend 5-6 września na Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Sapety, odbędą się Mistrzostwa Śląska oraz Zawody Grup Rekreacyjnych OZG 2020. Impreza odbędzie się bez udziału publiczności. Zapraszamy na transmisję tego wydarzenia.

 

 

5 września odbędzie się XVI Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne w Imielinie o Puchar Burmistrza Miasta Imielin.

 

 

W dniach 4-5 lipca na Zalewie Dziećkowice II odbyły się regaty OPTY RACE 2020, w ramach których odbyły się regaty Pucharu Śląska w klasie OMEGA. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

 

 

XX edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" zakończona

 

Na terenie województwa śląskiego rozpoczyna się akcja "Bezpieczne ferie 2020", mająca za cel zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego.

 

Urząd Miasta Imielin zaprasza dzieci I młodzież na “Ferie na sportowo’2020”. Zajęcia odbywają się od 13 do 17 stycznia na Hali Sportowej, w godzinach od 10.00 do 13.00. Liczba miejsc ograniczona

 

W dniach 5-6 października w Hali Sportowej przy ulicy Sapety 8a w Imielinie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy Seniorów IBF w dalekowschodnich sztukach walki.Zawody zostaną rozegrane z podziałem na kategorie wagowe (walki semi - kontakt oraz full kontakt): kata, kata z bronią, kata synchroniczne. Wstęp wolny!

 

W dniach od 20 do 22 września w Imielinie ponownie będziemy świadkami zmagań dzieci w ramach międzynarodowych rozgrywek Polish Youth International Imielin 2019. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do współtworzenia wspaniałego widowiska sportowego. Wstęp bezpłatny!

 

Galeria zdjęć z turnieju

 

  Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.

 

 

X Otwarte Zawody Modeli Samochodów Zdalnie Sterowanych o Puchar Burmistrza Miasta Imielin

 

 

  XV Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne w Imielinie- zdjęcia z imprezy.

 

XV Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne oraz II Miastrzostwa  Imielina szkół podstawowych Imielina w rowerach - utrudnienia w ruchu.

 

     Duo Cross Imielin ‘ 2019 ,

Duo Cross Imielin ‘ 2019 fotorelacja i wyniki biegów.

Duo Cross-fotorelacja część 2.

 


 

  Urząd Miasta Imielin zaprasza na kolejne wakacyjne zajęcia „WAKACJE NA SPORTOWO 2019", które będą odbywać się na Hali Sportowej przy SP 2, ul. Karola Miarki 7 w dniach 29 lipca – 02 sierpnia 2019 roku.

 


Zagraj na Bukowej IX edycja wydarzenia finał - 18.05.2019r. - wygrana Imielina.

 


     Zarząd koła PZW zaprasza na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

 


  V turniej szachowy w ramach Międzygminnej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych powiatu bieruńsko – lędzińskiego.

 


IX edycja programu "Zagraj na Bukowej". Młodzi piłkarze naszego miasta otrzymali kolejną szansę zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. W tym roku akcja społeczna „Zagraj na Bukowej” odbędzie się już po raz dziewiąty. W jej ramach odbędzie się 6 tygodni treningów na 20 boiskach w tym w Imielinie. Najlepsi w finale akcji zagrają mecz na głównej płycie stadionu GKS Katowice przy Bukowej.

 

 

 

Duo Cross Imielin' 2019  to twórcze rozwinięcie 25 lat tradycji imielińskich biegów ekologicznych. Dwa dystanse jakie proponujemy, to atrakcyjne rozwinięcie dotychczasowej formuły skierowane do wszystkich amatorów biegania. 

 

SZKOLNY KLUB SPORTOWY - To program Ministerstwa Sportu i Turystyki, którego głównym założeniem jest prowadzenie bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Operatorem krajowym programu jest Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

 

Podsumowanie „Ferii na sportowo ’2019” zorganizowanych od 18 do 22.02.2019r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2.

 

 

 

 

   Jak co roku serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w kolejnej edycji „Ferii na sportowo”, czyli bezpłatnego, cyklu zajęć sportowych na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Imielinie. Termin od 18 do 22 lutego.

 

 

26 stycznia (sobota) w hali sportowej przy ul. Miarki 7 zostanie rozegrana 5. runda Ekstraklasy Badmintona. W ramach popularyzacji tej dyscypliny, będziemy gościć w Imielinie jedne z najlepszych zespołów badmintonowych w kraju, rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Na wszystkie mecze wstęp wolny. Zapraszamy!

 

 

 

   Zapraszamy na zajęcia z samoobrony. szczegóły na plakacie.

 

 

 

Ogłoszenie o składaniu wniosków o przyznanie stypendiów sportowych na 2019 rok.

 

  Uczniowski Klub Sportowy "Energia" zaprasza dziewczynki w wielu od 3 lat na zajęcia gimnastyki artystycznej. To przygoda, która może odmienić całe życie. Treningi pod okiem najlepszych trenerów i doskonała atmosfera gwarantowane!!

 

   Wszystkich  miłośników rowerów zapraszamy 8 września na imprezy towarzyszące XIV Ogólnopolskiemu Kolarskiemu Kryterium Ulicznemu w Imielinie. Będzie to  "Zabawa rowerowa dla dzieci" oraz "I Mistrzostwa Imielina Szkół Podstawowych na rowerach".

 

Urząd Miasta Imielin zaprasza na kolejne, letnie, atrakcyjne zajęcia pn. „WAKACJE NA SPORTOWO". Będą się one odbywać się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Sapety 8a, w dniach od 30 lipca do 3 sierpnia.

 

XXV JUBILEUSZOWY IMIELIŃSKI CROSS EKOLOGICZNY- informacje i zdjęcia

 

Wyniki XXV Jubileuszowego Imielińskiego Crossu Ekologicznego:

1. Bieg Główny na 20 kilometrów oraz biegi dziecięce i młodzieżowe OPEN

2. Bieg Główny - mieszkańcy Imielina

2. Wyniki kategorii Wiekowych

zapraszamy na stronę wyników zawodów

 

 

  Uroczyste zakończenie drugiego sezonu Imielińskiej Ligi Squash’a

 

W dniach od 17 do 20 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej ponownie odbędą się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Wszystkich sympatyków szachów gorąco zapraszamy – uroczyste otwarcie mistrzostw nastąpi 16 czerwca o godzinie 9.45 - wstęp bezpłatny.

 

 

 7 lipca - Biegi dla dzieci i młodzieży oraz XXV Imieliński Cross Ekologiczny

 

24 maja - Finał wojewódzkich igrzysk

 

 

Serdecznie zapraszamy 26 maja 2018 roku na IV Klubowy Puchar UKS "Energia" Imielin. Liczymy na gorący doping publiczności!!

 

   Drużyna z Imielina w Finałowym Turnieju Tymbarka " z Podwórka na stadion"

 

    Zarządzenie Nr BM.0050.15.2018 Burmistrza Miasta Imielin z dnia 26 marca 2018 roku w sprawie : ustalenia wysokości cen i opłat za korzystanie z gminnych obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz ich wyposażenia stanowiących własność miasta Imielin

 

  Informacja Burmistrza Miasta Imielin o przyznanych stypendiach sportowych na 2018 rok za wysokie wyniki sportowe uzyskane w roku 2017 najlepszym zawodnikom z Imielina

 

 

 

     UKKS Imielin – kolarskie podsumowanie 2017 roku

 

 16-18 luty 2018 roku -  I Międzynarodowy Walentynkowy Turniej UKS Energia Imielin

 

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na kolejną edycję Ferii na sportowo .

 

  LKS Pogoń Imielin wicemistrzem Śląska w futsalu - rocznik 2006/07

 

 

   Zapraszamy w sobotę 18 listopada 2017 roku, na Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Rady Miasta Imielin. Hala Sportowa przy ulicy Sapety 8 a. Moc sportowych emocji zapewniona !!!

 

 

 Zawodnicy z Imielina w finale wojewódzkiego turnieju "Z Podwórka Na Stadion" O Puchar Tymbarku.

 

    Ogłoszenie o składaniu wniosków o przyznanie stypendiów sportowych na 2018 rok

 

 

    W dniach od 21 do 23 września w Imielinie ponownie będziemy świadkami zmagań dzieci w ramach międzynarodowych rozgrywek Victor Polish Youth International Imielin 2017

 

 

  XIII Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne za nami!. W sobotę 9 września po raz kolejny byliśmy świadkami rywalizacji kolarskiej w ramach Ogólnopolskiego Kolarskiego Kryterium Ulicznego.

 

W sobotę 9 września odbędzie się  XIII Ogólnopolskie  Kolarskie Kryterium Uliczne. Organizatorzy : Urząd Miasta Imielin,  Starostwo Powiatowe w Bieruniu,  Uczniowski Kolarski Klub Sportowy Imielin Team serdecznie zapraszają  do uczestnictwa i kibicowania! 
 

 

Urząd Miasta Imielin zaprasza na XXIV IMIELIŃSKI CROSS EKOLOGICZNY i XIV BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY - 1 lipca 2017

 

W dniach 24-25 czerwca w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się międzynarodowy towarzyski turniej w gimnastyce artystycznej z udziałem klubów z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy i Białorusi, przy udziale ponad 100 zawodniczek

 

  Zapraszamy wszystkich kibiców 18 czerwca na Stadion Miejski na Festiwal Piłkarski - imprezę sportowa towarzysząca obchodom 95-lecia LKS Pogoń Imielin, w programie wiele atrakcji w tym mecz pierwszej drużyny Pogoni Imielin z Rozwojem Katowice o godzinie 17.00

 

  W dniach od 17 do 21 czerwca w hali widowiskowo-sportowej ponownie odbędą się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych zorganizowane przez Młodzieżowy Klub Szachowy Diagonalia Imielin, działający przy Domu Kultury Sokolnia oraz Śląski Związek Szachowy w Katowicach

 

 

  10- 11 czerwca 2017 w ramach obchodów 40 lecia Yacht Club Opty, zaprasza na Międzynarodowe Regaty OPTY RACE 2017 , Mistrzostwa Śląska w Klasie OMEGA i wiele innych atrakcji. Szczegóły na stronie internetowej Yacht Clubu

 

 

 Kolejne sportowe sukcesy  naszego ucznia!!!
Mieszkaniec naszego miasta, uczeń szóstej klasy szkoły podstawowej Szymon Morcinek startuje z sukcesami w biegach przełajowych na rożnych dystansach.

 

 Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego zaprasza na Zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w dniu 27 maja na terenie łowiska Michalik przy ul. Kordeckiego

 

 

   Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza konsultacje projektu Programu Rozwoju Turystyki w Województwie Śląskim 2020+ wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Do udziału w procesie konsultacji społecznych projektu Programu Rozwoju Turystyki w Województwie Śląskim 2020+ wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym samorządy, partnerów społecznych i gospodarczych oraz osoby prywatne

 

 

      Zapraszamy 1 kwietnia 2017 roku na jubileuszowe XX Powiatowe Zawody Balonów na ogrzewane powietrze !!  W programie Godz. 9.30 - Ocena balonów, przydzielenie numerów startowych. Godz. 10.00 - Otwarcie zawodów. Godz. 10.10 - Loty balonów Godz. 12.00 - Pokazy: Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych - pokazy modeli samolotów zdalnie sterowanych Godz. 12.30 - Zakończenie lotów – Godz. 13.00 - Dekoracja zawodników, zakończenie zawodów

 

 

 

Zapraszamy do współpracy przy planowaniu nowej miejskiej imprezy sportowej - biegu na 5 km !

 

 

 

  Triumf naszych zawodniczek w turnieju gimnastyki artystycznej  we Lwowie 

 

 

Kolejne zwycięstwa zawodników UKKS Imielin Team

 

 

Sukces na Wikoss Cup Sport - wicemistrzowski puchar dla drużyny z rocznika 2006/2007

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z imielińskiej hali widowiskowo-sportowej, który ukazał się w głównym wydaniu Aktualności TVP Katowice w niedzielę 26 lutego 2017 roku !

Święto badmintona w Imielinie !

 

 

  FERIE NA SPORTOWO

 

    XVIII Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym 29.12.2016 r.  - Zaproszenie

 

 

    II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Imielin dla rocznika 2006

 

 

   Imielin biega

 

  Mistrzowie z Imielina

 

  Wygrana Justyny Kaczkowskiej w wyścigu na dochodzenie w Pucharze Świata w Glasgow

 

  Mecz III ligi siatkówki kobiet

 

    Mecz III ligi siatkówki kobiet