Dziś jest: sobota, 12 lipca 2025 Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Aktualności

  • U W A G A ! Brak wody

    piątek, 11 lipca 2025

    Miejska Spółka Komunalna sp. z o.o. informuje, iż w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 14.07.2025 r. od godziny 8:00 do godziny 16:00 nastąpią przerwy w dostawie wody u odbiorców zamieszkałych w rejonie ulicy: ...

  • Zmarła Beata Kantorska

    piątek, 11 lipca 2025

    10 lipca 2025 roku zmarła Beata Kantorska. Imielińska działaczka społeczna. Zaangażowana w odzyskanie samorządności przez Miasto Imielin. Odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi za działalność charytatywną.

  • Zapraszamy do lektury najnowszego Kuriera Imielińskiego. Wydanie papierowe również będzie dostępne w Urzędzie Miasta Imielin, Bibliotece Miejskiej oraz placówkach oświatowych.

  • Awans na nauczyciela mianowanego!

    czwartek, 10 lipca 2025

    W dniach 7 i 9 lipca 2025 r. w Urzędzie Miasta Imielin odbyły się posiedzenia komisji egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Imielinie prowadzi badanie społeczne na potrzeby opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla miasta Imielin na lata 2026–2030.

  • W dniach 5–15 czerwca 2025 r. uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej Nr 1 w Imielinie uczestniczyli w Zielonej szkole w malowniczej miejscowości Łeba. Był to czas pełen radości, aktywności i niezapomnianych wrażeń.

  • Ponowne wyłożenie mpzp - etap A1

    czwartek, 03 lipca 2025

    Informuje się o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta Imielin – etap A1 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 11 lipca do 8 sierpnia 2025r.

  • W związku z prognozowanymi na najbliższe dni upałami, apelujemy do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń służb w zakresie bezpieczeństwa.

  • Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie wzięli udział w Zielonej Szkole nad polskim morzem. Dziesięciodniowy wyjazd obfitował w atrakcje edukacyjne, przyrodnicze i rekreacyjne, łącząc naukę z aktywnym wypoczynkiem.

  • Informuje się mieszkańców, że zgodnie z § 27 Statutu Miasta Imielin w miesiącu lipcu nie ma dyżuru Radnych, kolejny dyżur odbędzie się 04 sierpnia 2025 roku, a dyżurować będą Radni: Anna Piwecka, Michał Lewiński i Krzysztof Pudełko.

strony 1 2 3 4 5 6 7