Dziś jest: środa, 27 października 2021 Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Aktualności

 • Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z obrad sesji Rady Miasta Imielin, która będzie dostępna na kanale YouTube Miasta Imielin. Sesja odbędzie się w sali sesyjnej urzędu miasta.

 • Stypendia sportowe na rok 2022

  wtorek, 26 października 2021
 • Uwaga słuchacze UTW!

  piątek, 22 października 2021

  Zapraszamy dnia 25 października na godz. 16:00 do Domu Kultury Sokolnia na wykład: "Etiologia oraz zachowania profilaktyczne w najczęściej występujących zespołach bólowych kręgosłupa", który wygłosi specjalista fizjoterapii mgr Maciej Merkel.

 • Ogłoszenie o Sesji Rady Miasta Imielin

  środa, 20 października 2021

  27 października 2021 r. o godz. 16:15 w sali sesyjnej Nr 11 w Urzędzie Miasta Imielin odbędzie się Zwyczajna Sesja Rady Miasta Imielin.

 • Szczepienia przeciwko COVID-19

  środa, 20 października 2021

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami.

 • Projekt "POZNAJ POLSKĘ"

  piątek, 15 października 2021

  Informujemy, że w ramach programu „Poznaj Polskę” Miasto Imielin otrzymało dotację celową w wysokości 10.000 zł. Dotacja przeznaczana zostanie na dofinansowanie dwudniowej wycieczki szkolnej dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Zamku w Mosznej oraz na Górę Świętej Anny zgodnie z wnioskiem Szkoły.

 • Zapraszamy do udziału w konkursie "Zdjęcie na kalendarz - Imielin 2022". Tematem konkursu jest zdjęcie miejsca lub obiektu najlepiej promującego Imielin. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Prace należy przesłać na adres konkurs.mck@imielin.pl w nieprzekraczalnym terminie 29 października. Dla laureatów I, II i III miejsca przewidziano nagrody. Szczegóły w regulaminie na stronie Miejskiego Centrum Kultury.

 • Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022

  piątek, 15 października 2021

  W związku z ogłoszeniem przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej Programu „Opieka Wytchnieniowa” - edycja 2022, finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego, Miasto Imielin planuje przystąpić do jego kolejnej edycji w formie opieki wytchnieniowej świadczonej w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej.

 • 14 października - Dzień Edukacji Narodowej

  czwartek, 14 października 2021

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę oraz życzenia zdrowia, wytrwałości i satysfakcji, składają wszystkim pracownikom oświaty w Imielinie: Burmistrz Jan Chwiędacz oraz radni Rady Miasta Imielin.

 • w sprawie przeznaczenia do oddania w dzierżawę oraz sporządzenia i ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Imielin, położonej przy ul. Św. Brata Alberta w Imielinie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas oznaczony do 1 roku.

strony 1 2 3 4 5 6 7