Dziś jest: sobota, 30 września 2023 Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Aktualności

 • Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z obrad sesji Rady Miasta Imielin, która będzie dostępna na kanale YouTube Miasta Imielin. Sesja odbędzie się w sali sesyjnej urzędu miasta.

 • Dotyczy linii autobusowych M108, 149 i Z-49 w związku z przebudową Drogi Wojewódzkiej nr 934 w Chełmie Śląskim występować będą niezależne od ZTM utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z opisywanymi zmianami oraz sprawdzania rozkładów jazdy w Internecie przed wyjściem z domu na przystanek.

 • Ogłoszenie o Sesji Rady Miasta Imielin

  środa, 20 września 2023

  Rada Miasta Imielin zaprasza na sesję, która odbędzie się w dniu 27 września 2023 r​. o godz. 16.15. w sali sesyjnej Nr 11 w Urzędzie Miasta Imielin.

 • 22.09 – Europejski Dzień Bez Samochodu

  wtorek, 19 września 2023

  Zbliża się Dzień Bez Samochodu – 22 września, podczas którego organizacje pozarządowe i włodarze polskich miast zachęcą nas do zdrowej, bezpiecznej i ekologicznej mobilności. Bardzo ważne, szczególnie w tym dniu, abyśmy przez ten jeden dzień bardziej pomyśleli o środowisku, przesiadając się na rower lub na komunikację miejską.

 • Wdrażanie systemu Transport GZM 

  czwartek, 14 września 2023

  28 września pożegnamy system ŚKUP. Znajdujące się w nim dane zostaną przeniesione do systemu Transport GZM. W związku z tym stopniowo, odpowiednio wcześniej, wyłączane będą kolejne funkcjonalności w dotychczasowym systemie.   

 • Koncert Renaty Przemyk

  środa, 13 września 2023

  "Babę zesłał Bóg" - Koncert Renaty Przemyk już 24 września o godz. 18:00 w DK Sokolnia w Imielinie. Bilety w cenie 50zł można zakupić w Placówkach MCK , tel. 32 225 50 70.

 • Miejskie Centrum Kultury w Imielinie tradycyjnie na początku września zaprasza na Piknik Rodzinny - Mozaika Kultury. Impreza odbędzie się na terenie Domu Kultury Sokolnia. Startujemy o godz. 15:00 pokazem iluzjonistycznym.

 • Zapowiada się siatkarski weekend w doborowym, międzynarodowym towarzystwie. Na turnieju przedsezonowym organizowanym przez MKS COPCO Imielin zobaczymy 3 zespoły, z którymi imielinianki będą rywalizować w nadchodzącym sezonie 1 ligi siatkówki kobiet, wicemistrza i zdobywcę Pucharu Danii oraz 8. drużynę czeskiej ekstraklasy.

 • Kurier - Imielińska Gazeta Samorządowa

  czwartek, 07 września 2023

  Zapraszamy do lektury najnowszego Kuriera Imielińskiego. Wydanie papierowe również będzie dostępne w Urzędzie Miasta Imielin, Bibliotece Miejskiej oraz placówkach oświatowych.

 • Wielkie otwarcie Zielonej Pracowni

  środa, 06 września 2023

  Od nowego roku szkolnego 2023/2024 uczniowie Szkoły na Górce będą zgłębiać nauki biologiczne, fizyczne, chemiczne i geograficzne w nowej, atrakcyjnej pracowni, wyposażonej w najlepszej jakości pomoce naukowe. Sala przyrodnicza powstała dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach-60 000 zł.

strony 1 2 3 4 5 6 7