Dziś jest: sobota, 01 października 2022 Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Program "Czyste Powietrze"

Spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze"

 

Zmiana Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” od 25.01.2022 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW DLA BENEFICJENTÓW UPRAWNIONYCH DO NAJWYŻSZEGO POZIOMU DOFINANSOWANIA W RAMACH CZĘŚCI 3 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” ORAZ O ZMIANIE PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” W ZAKRESIE CZĘŚCI 1 I CZĘŚCI 2 .

Więcej informacji na stronie:

https://www.wfosigw.katowice.pl/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-dla-beneficjentow-uprawnionych-do-najwyzszego-poziomu-dofinansowania-w-ramach-czesci-3-programu-priorytetowego-czyste-powietrze-oraz-o-zmianie-programu-priorytetowego-czyste-powietrze-w-zakresie-czesci-1-i-czesci-2.html

 

Gminny punkt konsultacyjno- informacyjny programu "Czyste Powietrze"

Od 21 czerwca 2021 r. w Urzędzie Miasta Imielin został uruchomiony Punkt konsultacyjny rządowego programu "Czyste Powietrze". Punkt konsultacyjny będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 do 10:30. Informacje o programie można uzyskać wyłącznie ww. wyznaczonych godzinach pod numerem telefonu:
(32) 22 54 146.

Do zadań punktu konsultacyjnego należy:
– udzielanie informacji o Programie osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie,
– wsparcie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie,
– pomoc przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania.

W celu sprawnej obsługi interesantów wypełnianie wniosków do rządowego programu Czyste Powietrze odbywać się będzie, po telefonicznym umówieniu terminu pod w/w nr telefonu.

Za poprawność i rzetelność danych wprowadzonych do wniosku, w tym za zgodność danych ze stanem faktycznym, odpowiada wyłącznie Wnioskodawca. Rozpatrywanie złożonych w gminnym punkcie konsultacyjnym wniosków i przyznawanie dofinansowań należy do kompetencji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem programu na stronie https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/


Załączniki