Dziś jest: sobota, 20 lipca 2024 Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Aktualności

 • Urząd Miasta Imielin poszukuje kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – inspektor w Referacie Gospodarki Komunalnej. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej.

 • Coroczny program stypendiów adresowany jest do osób zainteresowanych powołaniem do zawodowej służby wojskowej, zwanych dalej „kandydatami”, którzy rozpoczną w danym roku akademickim naukę na jednolitych studiach magisterskich lub studiach pierwszego stopnia oraz bezpośrednio po ich ukończeniu będą kontynuować kształcenie na tym kierunku w ramach studiów drugiego stopnia i po ich ukończeniu w czasie zgodnym z programem studiów uzyskają tytuł magistra, magistra inżyniera albo równorzędny.

 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Imielinie przypomina, że w miesiącu lipcu 2024 r. można składać drogą elektroniczną, tj. wyłącznie przy użyciu profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

 • Zapraszamy do lektury najnowszego Kuriera Imielińskiego. Wydanie papierowe również będzie dostępne w Urzędzie Miasta Imielin, Bibliotece Miejskiej oraz placówkach oświatowych.

 • Uwaga: zamknięcie drogi

  środa, 10 lipca 2024

  Informujemy, że w najbliższym czasie będą prowadzone prace związane z przebudową drogi, co spowoduje zamknięcie następujących odcinków ulic: Ściegiennego i Wyzwolenia.

 • Bon energetyczny 2024

  wtorek, 09 lipca 2024

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Imielinie informuje, iż od dnia 01 sierpnia 2024 r. będzie można pobierać i składać wnioski o wypłatę bonu energetycznego.

strony 1 2 3 4 5 6 7