Dziś jest: środa, 13 listopada 2019 Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Zakłady opieki zdrowotnej, poradnie, gabinety

Zapraszamy do zamieszczenia na stronie internetowej www.imielin.pl w zakładce "Zakłady opieki zdrowotnej, poradnie, gabinety" informacji o działalności zakładu opieki zdrowotnej, gabinetu, poradni położonych i świadczących usługi medyczne na terenie Imielina oraz informacji o realizowanych programach profilaktyki i promocji zdrowia, w których mogą wziąć udział mieszkańcy Imielina.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Urząd Miasta Imielin, ul.Imielińska 81 /pok. 22B/, tel.(032) 22-55-505 wew. 125, e-mail: burmistrz@imielin.pl lub rada1@imielin.pl.
1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

 

ul. Piotra Skargi 2

41-407 Imielin

tel. 032 225 60 25

 

więcej


2. Prywatny Gabinet Stomatologiczny

 

lek. stom. Iwona Żołna- Skóra

ul. Dobra 12

41- 407 Imielin

tel. 032 225 56 28

tel. kom. 0 605 881 650

 

więcej3. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

 

PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

ul. Imielińska 189

41-407 Imielin

tel. 032 225 58 79

tel. kom. 0 604 111 356

nzozppl@gmail.com

 

więcej

 

4. GABINET FIZJOTERAPII I TERAPII MANUALNEJ "FIZJO-GAMMA" Jakub Siciarz

Od 3 marca 2014 roku na terenie Ośrodka Zdrowia SP ZOZ w Imielinie, ul. Piotra Skargi 2 działa Prywatny GABINET FIZJOTERAPII I TERAPII MANUALNEJ "FIZJO-GAMMA" prowadzony przez fizjoterapeutę Jakuba Siciarza, specjalizującego się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, rehabilitacji neurologiczej po udarach, po urazach(złamania,skręcenia, zwichnięcia), oraz rehabilitacją po zabiegach operacyjnych(endoprotezoplastyka, artroskopia, rekonstrukcja więzadeł).
Godziny przyjęć ustalane są telefonicznie pod numerem 501-395-531.


5. PRYWATNY GABINET MERMAMED

Na terenie SP ZOZ w Imielinie przy ul. Piotra Skargi 2 od 1 września 2013 roku udziela indywidualnych porad terapeutycznych w ramach prywatnego gabinetu MERMAMED Specjalista fizjoterapii, mgr Maciej Merkel - Biegły sądowy z zakresu rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii,Certyfikowany terapeuta m.in. metod McKenzie, PNF, Terapii Powięziowej oraz Kinesiotapingu.

Gabinet oferuje:

-Diagnostykę i terapię w zespołach bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych,

-Indywidualną terapię pacjentów po udarach mózgu, operacjach neurochirurgicznych i innych schorzeniach o podłożu neurologicznym,

-Planowanie procesu terapetycznego u pacjentów po przebytych zabiegach operacyjnych, stanów pourazowych, endoplastykach oraz przeszczepach więzadeł,
 

-Prowadzenie terapii powięziowej oraz plastrowanie.

Gabinet czynny w godzinach popołudniowych trzy razy w tygodniu.

 

Od 3 września 2018 roku Centrum Rehabilitacji MERMAMED Maciej Merkel rozszerza ofertę o:

 • rehabilitację pedaitryczną

  Pani mgr fizjoterapii z 11-letnim stażem pracy w renomowanym szpitalu dziecięcym na Śląsku mama dwóch córek . Doświadczenie w postępowaniu zarówno z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi, jak i ortopedycznymi , zawdzięcza pracy w zespole terapeutycznym na oddziale rehabilitacji neurologicznej i ogólnoustrojowej oraz Ośrodku Wczesnej Interwencji. Pracuje w oparciu o sprawdzone metody neurorozwojowe NDT-Bobath oraz PNF i aby zapewnić kompleksowość terapii korzysta też z wiedzy uzyskanej na szkoleniach Integracji Sensomotorycznej, Wielowymiarowej terapii manualnej stóp, Kinesiologytapingu w pediatrii, Współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich, leczenia skolioz metodą Lehnert-Schroth.

 • rehabilitację uroginekologiczną

  Konsultacje indywidualne z Panią mgr fizjoterapii po ukończeniu szkoleń podyplomowych w zakresie uroginekologii i osteopatii:

  - mobilizacja blizny po cesarskim cięciu,

  - holistyczna opieka okołoporodowa: dolegliwości bólowe w czasie ciąży, przygotowanie do porodu, planowanie aktywności fizycznej po porodzie,

  - nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn,

  - bolesne miesiączki,

  - ból podczas stosunku,

  - rozstęp mięśnia prostego brzucha.

  Warsztaty

  - masaż Shantala

  - chustonoszenie

  - reedukacja mięśni dna miednicy

  - aktywność fizyczna w ciąży


Gabinet czynny w godzinach popołudniowych.

Rejestracja i planowanie wizyt pod numerem telefonu: 0502391775

e-mail:
maciejmerkel@tlen.pl, www. rehabilitacja-neurologiczna.com