Dziś jest: piątek, 14 czerwca 2024 Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny

Aktualności

Wędkarski Dzień Dziecka - 25.05.2024

W dniu 25 maja 2024 roku odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez wędkarzy z Koła PZW nr 17 Imielin. Wydarzenie przyciągnęło łącznie 150 dzieci, które rywalizowały w zawodach wędkarskich podzielonych na dwie kategorie wiekowe: od 4 do 9 lat oraz od 10 do 15 lat. Młodzi wędkarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, ciesząc się przy tym wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu.

Każde dziecko otrzymało upominek oraz pamiątkowy medal. Wędkarze z Koła PZW nr 17 Imielin zadbali o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowo i miało miłe wspomnienia z tego dnia.

Partnerem Dnia Dziecka było m.in. Miasto Imielin, które wsparło organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Nagrody wręczali osobiście Burmistrz Miasta Imielin Krzysztof Hajduczek oraz Prezes Koła PZW nr 17 Imielin Jan Jurecki.

Burmistrz w swoim przemówieniu podkreślił, jak ważne są takie inicjatywy dla społeczności lokalnej, a Prezes Koła PZW wyraził wdzięczność za liczny udział i zaangażowanie dzieci oraz ich rodziców.

Impreza przebiegła w atmosferze radości i sportowej rywalizacji, a wszyscy uczestnicy opuścili ją z uśmiechami na twarzach i wspomnieniami, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz sprawdzenia wyników na profilu Facebooka Koła PZW nr 17 Imielin: link.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz partnerom za wspaniałą imprezę, która na długo pozostanie w pamięci najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

foto: Koło PZW nr 17 Imielin