Dziś jest: piątek, 14 czerwca 2024 Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny

Aktualności

IMIELIŃSKI MINI CROSS oraz IMIELIŃSKI FAMILY CROSS - zapisy rozpoczęte

XXIV Dni Imielina zbliżają się!

6 i 7 lipca moc atrakcji na Stadionie Miejskim w Imielinie przy ul.Hallera 37a!

Już dziś zapraszamy do zapisów internetowych na: „Imieliński Mini Cross” oraz „Imieliński Family Cross”.

 

Poniżej adresy stron, na których można się zapisać:

Imieliński FAMILY Cross https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=1102

Imieliński MINI Cross https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=1109

Zapisy tylko internetowo, do dnia 28 czerwca 2024 roku.

W ramach „Imielińskiego Mini Crossu” na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Hallera 37a w Imielinie powstanie „Wioska Sportowa”, do której może przyjść każdy. W strefie rozgrzewkowej specjaliści z AWF Katowice przeprowadzą rozgrzewki, treningi i udzielą wskazówek co zrobić, by przygoda ze sportem nie przynosiła zniechęcenia i kontuzji. Na stanowisku zdrowego żywienia będą toczyć się rozmowy z dietetykiem. Nabytą wiedzę będzie można zweryfikować zadań dostosowanych do psychomotoryki dziecka. W strefie gier rekreacyjnych i ogrodowych będzie można zmierzyć się z własnymi umiejętnościami. Dodatkowo w „Wiosce Sportowej” powstanie stragan ze świeżymi warzywami i owocami do pobrania w formie nagrody dla uczestników. Zwieńczeniem będzie rywalizacja sportowa w duchu fair-play podczas biegu w różnych grupach wiekowych zgodnie z regulaminem. Każdy z biegaczy po zarejestrowaniu się zostanie umieszczony w systemie, otrzyma numer startowy oraz informację SMS do biegacza/rodzica z osiągniętym czasem. Zapewniona będzie również opieka medyczna. Firma zapewni stworzenie logo biegu, projektu medali oraz koszulek, opłaty dla obsługi biegu, konferansjera oraz fotorelację z imprezy.

W „Imielińskim Mini Crossie” zawodnicy pobiegną na następujących dystansach o wyznaczonych godzina startu dla poszczególnych roczników:

− Roczniki 2010 – 2011, dystans 400 m – godzina 12:00;

− Roczniki 2012 – 2013, dystans 400 m – godzina 11:15;

− Roczniki 2014 – 2015, dystans 300 m – godzina 10:30;

− Roczniki 2016 – 2017, dystans 250 m – godzina 9:45;

 − Roczniki 2018 – 2019, dystans 150 m (możliwy start z rodzicem) – godzina 9:00.

 15 min. przed startem dla każdej grupy wiekowej zostanie przeprowadzona rozgrzewka w wyznaczonej strefie.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wcześniejsza rejestracja internetowa do dnia 28 czerwca br.

Następnie stawienie się 06.07.2024 roku w biurze zawodów mieszczącego się na Stadionie Miejskim w Imielinie, ul. Hallera 37a od 8:00. Wymagane będzie posiadanie dokumentu tożsamości uczestnika biegu lub opiekuna prawnego, który dokonał zgłoszenia swojego dziecka w celu weryfikacji (koniec wydawania pakietów startowych – 30 min przed startem każdego dystansu).

 

 

W ramach „Imielińskiego Family Crossu” wyznaczona zostanie trasa biegowa (5 km) biegnąca przez las leżący w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego przy ul. Hallera 37a w Imielinie oraz ulicami miasta tworząc pętlę. Założona zostanie strona elektronicznych zapisów do zawodów. Powstanie stacjonarne biuro obsługi zawodów. Na trasie znajdować się będą brama startowa oraz namiot na linii mety odpowiedzialny za kontrolę pomiaru czasu. Organizator zapewnia pomiar czasu z wykorzystanie systemu „Race Result” z dodatkowym pomiarem międzyczasu w jednym punkcie na trasie (2,2 km od startu). Wyniki podane będą zarówno na telewizorze w wersji on-line, jak i na spersonalizowanych kartach wywieszonych w biurze zawodów. Każdy z biegaczy po zakończeniu rywalizacji otrzyma informację SMS z osiągniętym czasem. Uczestnik po zarejestrowaniu się zostanie umieszczony w systemie, otrzyma jednorazowy, personalizowany numer startowy zintegrowany z transponderem (chip umożliwiający pomiar czasu). Zapewniona będzie również opieka medyczna. Firma zapewni stworzenie logo biegu, projektu medali oraz koszulek, opłaty dla obsługi biegu, konferansjera oraz fotorelację z imprezy. Organizator zobowiązuje się do przygotowania statuetek dla trzech najlepszych kobiet i mężczyzn oraz trzech najlepszych kobiet i mężczyzn mieszkających w Imielinie.

W Imielińskim Family Cross start odbędzie się o godz.13.00 na Stadionie Miejskim w Imielinie, ul.Hallera 37a. Określono następujące dystanse:

              bieg - 5 km,

              Nordic Walking - 5 km,

              bieg - 10 km,

              Nordic Walking - 10 km.

Każdy uczestnik biegu po zakończonej pierwszej pętli (przebiegając przez bramę startową na stadionie) może zakończyć bieg (na 5 km) schodząc z trasy do strefy medalowej lub rozpocząć kolejną pętlę biorąc tym samym udział w biegu na 10 km.

 

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wcześniejsza rejestracja internetowa do dnia 28 czerwca br.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest stawienie się 06.07.2024 roku w biurze zawodów mieszczącego się na Stadionie Miejskim w Imielinie, ul. Hallera 37a od 8:00. Wymagane będzie posiadanie dokumentu tożsamości uczestnika biegu lub opiekuna prawnego, który dokonał zgłoszenia swojego dziecka w celu weryfikacji (koniec wydawania pakietów startowych – 30 min przed startem).

Zapraszamy !

Załączniki