Dziś jest: poniedziałek, 15 lipca 2024 Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Aktualności

Stypendia dla najlepszych sportowców przyznane!

 

 

W 2023  roku 14 uczniów otrzymuje stypendia sportowe od miasta w wysokości od 100 do 300 zł miesięcznie. Ich wysokość uzależniona jest od uzyskanych przez nich stopni klasy sportowej. Wśród stypendystów po trzech reprezentuje kolarstwo i gimnastykę artystyczną, a pozostali 7 innych dyscyplin sportowych. Po raz pierwszy przyznano stypendia w lekkiej atletyce (1 osoba) oraz badmintonie (1 osoba).

Nagrodzeni to: Olivier Chmielewski (akrobatyka sportowa), Marta Chrząstek (taniec towarzyski), Karolina Hermyt i Wojciech Maślanka (szachy), Wiktoria Kaletka (badminton), Zuzanna Ochabowicz, Zuzanna Pacwa i Hanna Rabczak (gimnastyka artystyczna), Adam Pastuszka (lekka atletyka), Michał Jesionek, Ireneusz Styziński i Jeremiasz Twardoch (kolarstwo), Julia Tomecka (tenis stołowy) i Oskar Tomecki (piłka nożna).

Podstawą przyznania stypendiów sportowych jest uchwała w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych Miasta Imielin Nr XXXIX/253/2014 Rady Miasta Imielin z 26 lutego 2014 roku z późn. zmianami.

Załączniki