Dziś jest: sobota, 20 lipca 2024 Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Aktualności

Uczniowski Klub Sportowy „ENERGIA” Imielin

 

Uczniowski Klub Sportowy „ENERGIA” Imielin istnieje od 2014 r. i trenuje w nim blisko 100 zawodniczek. W swoich szeregach klub skupia Mistrzynie i Wicemistrzynie Śląska oraz zawodniczki kadry  wojewódzkiej OZG. Największym do tej pory sukcesem klubu jest Wicemistrzostwo Polski w układach zbiorowych oraz kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Kadra UKS „ENERGIA” Imielin to licencjonowani trenerzy z gimnastyki artystycznej, absolwenci oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu.

Zawodniczki reprezentują Imielin na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej udowadniając, że ich ciężka praca przynosi wymarzone efekty.

18-20.03.2022 odbędzie się V Międzynarodowy Turniej UKS ENERGIA IMIELIN, który co roku przyciąga do Imielina setki zawodniczek z całej Polski i z zagranicy.

Uczniowski  Klub Sportowy „ENERGIA” Imielin otrzymał w 2022 roku dotację z budżetu miasta Imielin na realizację zadania p.n. „Realizacja zajęć dla dzieci i młodzieży z gimnastyki artystycznej na rok 2022” w kwocie 65 000,00 zł;

Jeśli Twoją pasją jest gimnastyka, chciałabyś wspólnie z nami trenować, wyjeżdżać na zawody uczestniczyć w treningach  i odnaleźć pasje swojego życia dołącz do nas !

Kontakt: uksenergia@wp.pl; telefon: Agnieszka Chmielewska 795-426-808

 

foto: UKS ENERGIA IMIELIN