Dziś jest: wtorek, 16 kwietnia 2024 Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Aktualności

Imielin znów na szczycie!

 

Nasze miasto zdobyło pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu „siężyje”, tym razem w kategorii związanej ze służbami komunalnymi. W badaniu przeprowadzonym przez Otodom zebrano opinie w 140 tysiącach ankiet na terenie całej Polski.

W kategorii "zadbana okolica" Imielin okazał się niekwestionowanym liderem, uzyskując zaszczytne pierwsze miejsce, z wynikiem 6,10 punktów na 7 możliwych.

Imielin zajął też 2 miejsce w zestawienia małych miast w ogólnopolskim rankingu czystości. zdobywając 6,23 punkta.

Po raz kolejny nasze miasto znalazło się na czołowym miejscu zestawienia małych miast w ogólnopolskim rankingu, po raz kolejny ma się czym  pochwalić. Jak prezentuje kolejna odsłona ogólnopolskiego raportu #siężyje, który powstał na bazie 140 tysięcy ankiet, żadne miasto nie dorównuje mu dbałością o okolice i czystość.

Czyste miasto to nie tylko schludne i zadbane ulice, chodniki i parki, ale też wolne od reklam czy wulgaryzmów ściany budynków, a także czyste powietrze. W takim miejscu żyje się lepiej i bardziej komfortowo, a także zdrowiej. Gdy nasza okolica jest schludna, chce nam się w niej przebywać i jest to też powód do dumy – nie wstydzimy się tego, jak mieszkamy.


wiecej informacji i omówienie wyników badań na stronach :

http://siezyje.otodom.pl/czysta-okolica/ranking-malych-miast/

http://siezyje.otodom.pl/zadbana-okolica/male-miasta-z-rekordowym-wynikiem-w-kategorii-zadbana-okolica/

fragment raportu z badania :