Dziś jest: sobota, 20 lipca 2024 Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ważne

Informacja dotycząca „Zadania Priorytetowego na Dworcu PKP w Imielinie”

 

Szanowni Mieszkańcy,

Mając na względzie budowanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Imielin oraz eliminowanie z przestrzeni publicznej zjawisk negatywnie na nie wpływających informujemy, że dzielnicowy Imielina, stosownie do zapisów zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 10 czerwca 2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych do 17.07.2024 r. będzie realizowany plan działań priorytetowego w Imielinie (ul. Dunikowskiego 3a - dworzec PKP), gdzie ma dochodzić do popełniania wykroczeń szczególnie uciążliwych społecznie tj: spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym przez ustawę oraz zakłócenie ładu i porządku publicznego.

Jednocześnie apelujemy o wsparcie tych działań poprzez zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości obserwowanych na terenie dworca PKP w Imielinie oraz innych regionach miasta. Wasze uwagi są niezwykle cenne w procesie tworzenia bezpiecznej i przyjaznej dla wszystkich społeczności.

Dodatkowo, pragniemy poinformować, że szczegółowe informacje na temat postępów tych działań będą dostępne na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu oraz Urzędu Miasta Imielin.

Linki