Dziś jest: środa, 12 sierpnia 2020 Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ważne

Nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku- zapisy, inauguracja,

 

 

 

 

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU w Imielinie

 

W tym roku już po raz 5 Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Imielinie rozpoczną przygodę uniwersytecką w ramach organizowanych wykładów, zajęć i warsztatów.
Jak co roku zapraszamy naszych obecnych słuchaczy oraz nowych kandydatów do czynnego udziału w zaplanowanych zajęciach. Tym razem zaproponujemy Państwu wykłady i zajęcia o tematyce związanej m.in. ze zdrowiem, historią, zdrowym odżywianiem, ekologią, psychologią, czy treningiem pamięci. Dołożymy starań, aby zdobywana wiedza miała praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. 
W odpowiedzi na potrzeby naszych słuchaczy chcemy zaprosić Państwa do udziału w warsztatach ruchowych.
 
Wiemy jak ważna jest wspólnota, dlatego chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w spotkaniach integracyjnych oraz wspólnych wycieczkach, które razem z Wami chcielibyśmy organizować.
 
Organem dbającym o sprawne funkcjonowanie jest Jezuickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z Miastem Imielin.
Patronat naukowy nad UTW sprawuje Akademia Ignatianum w Krakowie.
Zapisy na rok 2019/2020 odbywać się będą od września
do października 2019r.
 
Informacji dotyczących zapisów udzielają:
- koordynator UTW – Jadwiga Mikunda - tel. 32 225 59 92
- Kierownik Ref. EZKS Urzędu Miasta Imielin - Mirosława Strojny – tel. 32 22 54 134 - pracownicy Biblioteki Miejskiej tel. 32 22 55 070.
 
Druki formularzy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Imielin/zakładka oświata/ Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskiego Centrum Kultury w Imielinie.
 
Dotychczasowi słuchacze także potwierdzają chęć dalszego uczestnictwa na formularzu deklaracji wybierając zajęcia warsztatowe.
Nowi słuchacze mają obowiązek wypełnić Kwestionariusz osobowy.
 
 
 
Formularze należy składać w Bibliotece lub w pok. 34 Urzędu Miasta Imielin do dnia 7 października 2019r.
 
Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Imielinie odbędzie się 07 października 2098 roku o godz. 15.30 w Domu Kultury Sokolnia.
 
Jezuickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach również zaprasza zainteresowanych na stronę internetową Uniwersytetu Trzeciego Wieku : http://jckziu.edu.pl/utw/ .
 
 
 
Zapraszamy
 
do pobrania: