Dziś jest: wtorek, 16 kwietnia 2024 Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Aktualności

Koncert „Gdzie Ty, tam ja” - 12 marca (niedziela) godz. 18.00 DK "Sokolnia"

Największe hity Krzysztofa Krawczyka śpiewa  Mariusz Ostrowski, polski aktor teatralny i filmowy, który na scenie zadebiutował rolą „Podchorążego w „Kordianie” J. Słowackiego, w reżyserii A. Hanuszkiewicza – Teatr Nowy w Warszawie.

W 2014 r. nagrał audiobooka na podstawie opowiadania „Michał i tajemnicze wrota” autorstwa Patrycji Dąbrowskiej w ramach akcji charytatywnej „Świąteczne BajkoCzytaki” projektu edukacyjnego AudioCzytaki. Brał udział w 8. edycji znanego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie po dziewięciu odcinkach zajął szóste miejsce. W 2018r. otrzymał nagrodę na Krajowym Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru TV „Dwa Teatry” w Sopocie .

W 2021r. zagrał główną rolę w Teatrze Powszechnym w Łodzi w spektaklu „Chciałem być” inspirowanym postacią Krzysztofa Krawczyka. Jest to komedia, która prezentuje subiektywne spojrzenie reżysera – Michała Siegoczyńskiego, na fenomen  piosenkarza, przedstawiając paradoks bycia gwiazdą, gdzie sukces i popularność pozbawiają artystę ludzkich cech, choć na co dzień to normalny człowiek z krwi i kości – z takimi samymi problemami jak każdy.  

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w placówkach MCK