Dziś jest: wtorek, 27 października 2020 Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Aktualności

Inauguracja nowego roku akademickiego UTW 2020/2021

Szanowni mieszkańcy przypominamy o składaniu deklaracji słuchacza Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Imielinie. Przed rozpoczęciem jego działalności w roku akademickim 2020/2021 musimy wiedzieć, czy zbierze się odpowiednia liczba słuchaczy (minimum 60 osób).

 

Już po raz kolejny w październiku rozpoczniemy uroczystą inauguracją rok akademicki 2020/2021 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Imielinie. Uniwersytet Trzeciego Wieku jest dla osób, które zakończyły swoją aktywność zawodową i poszukują nowej drogi. Po długiej przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV2, zapraszamy obecnych słuchaczy oraz nowych kandydatów na wykłady i zajęcia. Liczymy, że w ofercie UTW znajdziecie coś dla siebie. Jak sama nazwa wskazuje podstawowym obszarem działalności UTW jest edukacja. Tutaj wiedzę i umiejętności nabywa się w sposób lekki, łatwy i przyjemny.

W tym roku akademickim jako Miasto Imielin rozpoczynamy współpracę z Uczelnią Nauk Społecznych z Łodzi, która będzie sprawowała patronat naukowy. By oferta była ciekawa, a Uniwersytet sprawnie działał zadba też Pani - Ilona Duda, wieloletni partner Uczelni Nauk Społecznych oraz właścicielka firmy Szkoleniowo-Konsuldingowej Nowe Perspektywy z Zabrza.

Zapraszamy serdecznie do czynnego udziału w zajęciach warsztatowych i wykładach!

Nowych słuchaczy zapraszamy do zapisania się i złożenia deklaracji, a osoby, które już są słuchaczam,i prosimy również o złożenie deklaracji. Jest to ważne, by przygotować harmonogram zajęć, ustalić grupy przy zachowaniu reżimów bezpieczeństwa z powodu COVID-19 do dnia 15 października 2020 roku.

Poza wykładami proponujemy następujące zajęcia warsztatowe i lektoraty :

Warsztaty treningu pamięci

Lektorat języka angielskiego

Lektorat języka niemieckiego

Warsztaty taneczno-ruchowe

Pilates – gimnastyka dla kręgosłupa

Warsztaty dietetyczno - kosmetologiczne.

Inauguracja nowego roku akademickiego 2020/2021 już 19 października o godz. 16.00 w Domu Kultury Sokolnia.

Więcej informacji udziela: Pani Jadwiga Mikunda Dyrektor MCK w Imielinie (tel. 32 22 54 992) oraz Pani Mirosława Strojny - Kierownik Referatu EZKS Urzędu Miasta Imielin (tel. 32 22 54 134).

do pobrania ;

DEKLARACJA SŁUCHACZA UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU