Dziś jest: środa, 10 sierpnia 2022 Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Aktualności

Informacja dotycząca selektywnej zbiórki popiołu!

 

Urząd Miasta Imielin informuje, iż z uwagi na zmianę regulaminu utrzymania czystości i porządku  w gminie, która wprowadziła selektywną zbiórkę popiołu z palenisk domowych, pracownicy firmy Master – Odpady i Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, od dnia 17 listopada 2015r.  w godzinach 14:00-20:00 przeprowadzają na terenie Imielina inwentaryzację nieruchomości, które będą wyposażone w dodatkowy pojemnik na popiół i żużel.
Prosimy mieszkańców o udzielenie im informacji dotyczącej sposobu ogrzewania nieruchomości (węgiel czy inne paliwo).
Pracownicy firmy Master odwiedzający mieszkańców naszego miasta posiadają imienny identyfikator ze zdjęciem oraz danymi firmy.
Właściciele nieruchomości, którzy ogrzewają dom węglem będą mieli w najbliższym czasie  dostarczony na teren nieruchomości dodatkowy pojemnik na popiół i żużel.
Po otrzymaniu pojemnika, który będzie odpowiednio oznaczony, mieszkańcy zobowiązani będą do gromadzenia popiołów i żużli w tym właśnie pojemniku.
Odpad ten będzie odbierany sprzed nieruchomości zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, który również zostanie dostarczony mieszkańcom.
Dodatkowo informujemy, iż opłata za wywóz i gospodarowanie odpadów komunalnych, po wprowadzeniu selektywnej zbiórki popiołu, uiszczana przez mieszkańców pozostanie bez zmian.

 

HARMONOGRAM ODBIORU POPIOŁU I ŻUŻLI Z PALENISK DOMOWYCH:

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych Imielin - cykl odbioru 1 raz w tygodniu grudzień 2015

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych Imielin - cykl odbioru co 2 tygodnie grudzień 2015

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych Imielin - posesje z utrudnionym dojazdem grudzień 2015