Dziś jest: piątek, 14 czerwca 2024 Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny

My Local News

Miasto Imielin uruchomiło aplikację mobilną My Local News, która ma na celu dotarcie do mieszkańców z istotnymi dla nich informacjami.

My Local News przeznaczone jest dla mieszkańców zainteresowanych sprawami swojego miejsca zamieszkania lub dowolnego obszaru administracyjnego. Dzięki My Local News dowiemy się o ważnych wydarzeniach dotyczących danej lokalizacji jak i sprawach dnia codziennego, związanych z życiem społecznym.

 

Aplikacja poinformuje nas między innymi o:

 • wydarzeniach kulturalnych i sportowych,
 • gospodarce komunalnej,
 • sprawach podatkowych,
 • zagrożeniach i niedogodnościach (wyłączenie prądu, gazu, wody),
 • utrudnienia komunikacyjne,
 • inne ważne sprawy społeczne.

Dzięki aplikacji My Local News wszyscy mieszkańcy, goście, turyści mogą być „na bieżąco” z działaniami i aktualnościami administracji lub innych jednostek organizacyjnych w Imielinie.
Aplikacja jest dostępna bez żadnych opłat dla użytkowników, jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Żadna rejestracja nie jest konieczna.

Instrukcja instalacji aplikacji: 

 1. Pobranie aplikacji na telefon. Aplikację instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zależności od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.   

   

 2. Po pobraniu i instalacji należy dodać lokalizację, z której chcemy otrzymywać komunikaty oraz interesujące nas kategorie wiadomości. Ważne jest, aby zezwolić na wysyłanie powiadomień, dzięki czemu nawet jak nie będziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.
 3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa się na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy nową lokalizację oraz intersujące nas kategorie.

 

ZA KORZYSTANIE I INSTALACJĘ APLIKACJI NIE BĘDĄ POBIERANE ŻADNE OPŁATY!!!