Dziś jest: piątek, 20 października 2017 Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

  • Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA informuje, że w związku z pracami na magistrali Dziećkowice – Mikołów zostanie ona czasowo wyłączona z eksploatacji. Wyłączenie nastąpi od dnia 23 .10 godz. 8.00 do dnia 27.10 godz.15.00. W związku z tym może nastąpić obniżenie i wahania ciśnienia wody. Szczegóły w informacji GPW.

  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Imielinie, serdecznie zaprasza w dniu 11 listopada br., na Niepodległościowy Turniej Sportowy o Puchar Arcybiskupa, który będzie rozgrywany w następujących konkurencjach : siatkówka kobiet, siatkówka mężczyzn, piłka nożna i turniej FIFA 18. Szczegóły na plakacie.

  • Dzień Edukacji Narodowej

    piątek, 13 października 2017

    12 października 2017 roku, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Burmistrz Miasta  Imielin - Jan Chwiędacz spotkał się z Dyrektorami i Nauczycielami placówek oświatowych z terenu miasta, aby podziękować za ich trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

  • Tematem wiodącym październikowego numeru Kuriera Imielińskiego jest Dzień Edukacji Narodowej, życzenia dla nauczycieli od władz miasta oraz informacja o tegorocznych laureatach nagród. W numerze również artykuły o 50 leciu Koła Związku Emerytów i Rencistów i jego wieloletnim Prezesie oraz o nowej płycie Tria Grzegorza Kapołki . Zapraszamy do lektury

  • Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie sprawdzili umiejętności rachunkowe Burmistrza i pracowników urzędu miasta.

  • Burmistrz Miasta Imielin ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Imielin w sprawie projektu Aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Imielina. Zapraszamy do udziału. Każdy głos jest ważny!!

strony 1 2 3 4 5 6 7