Dziś jest: czwartek, 23 marca 2017 Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Aktualności

  • 29 marca 2017 r. o godz. 16:15 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Imielin odbędzie się Zwyczajna Sesja Rady Miasta Imielin.

  • 21 kwietnia br. (piątek) o godz. 17.00 w siedzibie Klubu Plastyka Kontrast przy Placu Farskim w Lędzinach odbędzie się otwarte spotkanie adresowane do działaczy kultury i twórców, przedstawicieli lokalnych organizacji i stowarzyszeń społeczno-kulturalnych, działających na terenie naszego powiatu. W imieniu organizatorów zapraszamy.

  • Gdzie w Polsce żyje się bezpiecznie? Ranking serwisu Otodom publikuje wyniki badań, w których wzięło udział ponad 140 000 osób. Badanie dotyczyło jakości życia w ich miejscowościach. Kolejny raz Imielin znalazł się wśród najlepszych. W pierwszym badaniu dotyczącym bezpieczeństwa uzyskał najwyższą średnią wśród mniejszych miast.

  • Od 21 marca do 27 kwietnia bieżącego roku w ramach wspólnej akcji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Krajowej Izby Doradców Podatkowych Oddział Śląski we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00  Doradcy Podatkowi będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

strony 1 2 3 4 5 6 7