Dziś jest: wtorek, 22 stycznia 2019 Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Aktualności

 • Koleje Śląskie chcą zachęcić dzieci i rodziców do podróżowania pociągami w czasie ferii. Przez ponad dwa tygodnie (od 9 do 24 lutego) dzieci i młodzież mogą podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie Przejazdy są darmowe dla dzieci i młodzieży z całej Polski.

 • Usuwanie azbestu w 2019 roku!

  piątek, 11 stycznia 2019

  Zarząd Powiatu Bieruńsko- Lędzińskiego w terminie od 21 stycznia do 31 marca 2019 r. ogłasza nabór wniosków na realizację zadań związanych z usuwaniem odpadów zawierających azbest zeskładowanych na posesji

 • W numerze reportaż z koncertu noworocznego z udziałem Imielińskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Andrzeja Króla oraz szczegółowe omówienie budżetu miasta na 2019 rok i wiele innych interesujących artykułów. Zapraszamy do lektury!!!

 • Koncert Noworoczny.

  niedziela, 06 stycznia 2019

  Już trzeci rok z rzędu Miejskie Centrum Kultury zorganizowało w Sokolni koncerty noworoczne z udziałem Imielińskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Andrzeja Króla. Solistą tegorocznych koncertów był Jacek Wójcicki - jeden z najlepszych polskich wokalistów i artystów kabaretowych.

 • Harmonogram imprez MCK na styczeń

  wtorek, 08 stycznia 2019

  MCK zaprasza w styczniu na tradycyjne Jasełka Polskie w wykonaniu Teatru Komanderów, koncert Gwiazdkowy Szkoły Podstawowej nr 2 i wiele innych. Szczegóły na plakacie

 • Jak wynika z danych na 31 grudnia 2018 r. przekazanych przez Urząd Stanu Cywilnego, Imielin zanotował w roku 2018 zarówno wzrost liczby mieszkańców jak i niewielki dodatni przyrost naturalny.

strony 1 2 3 4 5 6 7