Dziś jest: piątek, 21 września 2018 Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Aktualności

  • Burmistrz Miasta Imielin podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

  • W dniach od 21 do 23 września w Imielinie na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sapety 8a oraz Miarki 7 ponownie będziemy świadkami zmagań dzieci w ramach międzynarodowych rozgrywek Victor Polish Youth International Imielin 2018. Organizatorzy spodziewają się prawie 200 zawodników z 5 europejskich krajów.Gorąco zapraszamy i zachęcamy do współtworzenia wspaniałego widowiska sportowego. Wstęp bezpłatny!

  • Miejska Komisja Wyborcza w Imielinie podaje do publicznej wiadomości: obwieszczenie w sprawie wezwania do dokonywania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych oraz informację o dyżurach Miejskiej Komisji Wyborczej.

  • 26 września 2018 r. o godz. 16:15 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Imielin odbędzie się Zwyczajna Sesja Rady Miasta Imielin.

  • Wojewoda organizuje konkurs "Aktywny senior", mający wybrać najbardziej aktywnego seniora w województwie śląskim. Celem konkursu jest promowanie osób w wieku 60+. podejmujących działania na rzecz środowiska osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej. Kandydatów zgłaszać mogą osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie województwa śląskiego.

  • INFORMACJA Miejskiej Komisji Wyborczej w Imielinie o składzie, siedzibie i terminach dyżurów.

strony 1 2 3 4 5 6 7