Dziś jest: poniedziałek, 23 października 2017 Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Aktualności

 • W dniach od 20 października do 3 listopada 2017., odbędą się dni otwarte w kancelarii Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o., podczas których będzie można skorzystać z bezpłatnej porady specjalistów w zakresie prawa.

 • W dniach 20 października do 3 listopada 2017 w kancelarii prawnej Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. odbędą się dni otwarte, podczas których będzie można skorzystać z porady specjalistów w zakresie prawa.

 • 19 października 2017 roku Burmistrz Miasta Imielin Jan Chwiędacz oraz Przewodniczący Rady Miasta Imielin Tomasz Lamik spotkali się z członkami Koła Imielin Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów podczas uroczystych obchodów Jubileuszu 50-lecia istnienia koła na terenie naszego miasta.

 • Uwaga ! Obniżenie i wahania ciśnienia wody

  wtorek, 17 października 2017

  Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA informuje, że w związku z pracami na magistrali Dziećkowice – Mikołów zostanie ona czasowo wyłączona z eksploatacji. Wyłączenie nastąpi od dnia 23 .10 godz. 8.00 do dnia 27.10 godz.15.00. W związku z tym może nastąpić obniżenie i wahania ciśnienia wody. Szczegóły w informacji GPW.

 • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Imielinie, serdecznie zaprasza w dniu 11 listopada br., na Niepodległościowy Turniej Sportowy o Puchar Arcybiskupa, który będzie rozgrywany w następujących konkurencjach : siatkówka kobiet, siatkówka mężczyzn, piłka nożna i turniej FIFA 18. Szczegóły na plakacie.

 • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Imielinie serdecznie zaprasza w dniu 11 listopada br. na Niepodległościowy Turniej Sportowy o Puchar Arcybiskupa w następujących konkurencjach : siatkówka kobiet, siatkówka mężczyzn, piłka nożna i turniej FIFA 18. Szczegóły na plakacie.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  piątek, 13 października 2017

  12 października 2017 roku, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Burmistrz Miasta  Imielin - Jan Chwiędacz spotkał się z Dyrektorami i Nauczycielami placówek oświatowych z terenu miasta, aby podziękować za ich trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

 • Tematem wiodącym październikowego numeru Kuriera Imielińskiego jest Dzień Edukacji Narodowej, życzenia dla nauczycieli od władz miasta oraz informacja o tegorocznych laureatach nagród. W numerze również artykuły o 50 leciu Koła Związku Emerytów i Rencistów i jego wieloletnim Prezesie oraz o nowej płycie Tria Grzegorza Kapołki . Zapraszamy do lektury

 • Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie sprawdzili umiejętności rachunkowe Burmistrza i pracowników urzędu miasta.

 • Burmistrz Miasta Imielin ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Imielin w sprawie projektu Aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Imielina. Zapraszamy do udziału. Każdy głos jest ważny!!

strony 1 2 3 4 5 6 7