Dziś jest: niedziela, 19 sierpnia 2018 Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Aktualności

 • Uwaga! awaria sieci wodociągowej !

  piątek, 17 sierpnia 2018

  W związku z awaryjnymi pracami firmy zewnętrznej na sieci wodociągowej w dniu 17.08.2018r. w godz. 9-15 nastąpi przerwa w dostawie wody u odbiorców zamieszkałych w rejonie ulic: Imielińska (od. ul. Brata Alberta do ul. Poniatowskiego), Niemcewicza

 • Wystartował serwis wybory2018.pkw.gov.pl

  czwartek, 16 sierpnia 2018

  W dniu ogłoszenia daty wyborów samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła serwis wybory2018.pkw.gov.pl. Na stronie tej można zapoznać się z aktami prawnymi, w tym uchwałami Państwowej Komisji Wyborczej, a także z danymi statystycznymi i kalendarzem wyborczym.

 • Wakacyjny przegląd miejskich inwestycji, rewelacyjny wynik Imielina w analizie 30 miast przeprowadzonej przez prof. Jana Czempasa czy Złoty jubileusz Karmelitanek to tylko niektóre z tematów najnowszego Kuriera. Zapraszamy do lektury!!

 • Fotorelacja z 'Wakacji na sportowo'

  środa, 01 sierpnia 2018

  'Wakacje na sportowo' to doskonała forma spędzenia aktywnia letniego wypoczynku w naszym mieście. Dzieci w swoich grupach realizują program oparty na różnych zajęciach sportowych. Zachęcamy wszystkich, którzy lubią sportową zabawę do udziału.

 • W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach 18.07.2018r. odbyła się pierwsza w tym roku edycja zainaugurowanej przez Wojewodę Śląskiego akcji "Wakacje w ŚUW". Brały w niej udział dzieci z naszego miasta.

 • Na wniosek Miejskiego Centrum Kultury, przekazujemy podziękowania dla sponsorów XX Dni Imielina.

 • Zakończenie półkolonii !

  poniedziałek, 16 lipca 2018

  W zeszły piątek zakończyły się „Wakacje w Mieście” - tradycyjne już półkolonie, organizowane przez Urząd Miasta. Przez dwa tygodnie dzieci aktywnie spędzały wolny czas poznając regionalne atrakcje oraz biorąc udział w kreatywnym tworzeniu prac plastycznych, zajęciach ruchowych czy sportowych. W ostatnim dniu półkolonii, dzieciaki korzystające z tej formy wypoczynku odwiedził Burmistrz Miasta - Jan Chwiędacz.

 • 9 dzień "Wakacji w mieście"

  piątek, 13 lipca 2018

  Drugi tydzień półkolonii zbliża się ku końcowi. Chcemy żeby dzieci spędziły letnie miesiące zdrowo, a jeśli zdrowo to na sportowo.Na dzieci czekała znów bogata oferta różnego rodzaju ośrodków sportu i rozrywki.

 • Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Kulturalnego z węgierskiego Gyor, w dniach od 29 czerwca do 2 lipca, Chór „Harfa” odbył tournée koncertowe uświetniające obchody „Dni Św. Władysława” – króla Węgier i patrona Polonii Węgierskiej.

 • 8 dzień 'Wakacji w mieście'

  czwartek, 12 lipca 2018

  Kolejny dzień 'Wakacji w mieście' obfitował w ciekawe zajęcia i zabawy. Punkt Rozrywki Grawitacja, zmagania w kręgle i bilarda, basen oraz zajęcia sportowo - artystyczne.Na najmłodszych, którzy rywalizowali w zmaganiach sportowych , czekały pamiątkowe medale.

strony 1 2 3 4 5 6 7