Dziś jest: czwartek, 21 czerwca 2018 Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Aktualności

 • W dniu 20 czerwca w Urzędzie Miasta Imielin odbyło się uroczyste przekazanie dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Imielinie nowoczesnego wyposażenia medycznego oraz specjalistycznego zestawu do ratownictwa technicznego zakupionego dzięki dotacji z Ministerstwa Sprawiedliwości, najwyższej w naszym powiecie.

 • Ogłoszenie o Sesji Rady Miasta Imielin

  środa, 20 czerwca 2018

  27 czerwca 2018 r. o godz. 16:15 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Imielin odbędzie się Zwyczajna Sesja Rady Miasta Imielin.

 • Realizacja programu "Dobry start"

  środa, 20 czerwca 2018

  ​Program „Dobry Start” to 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny niezależnie od wysokości osiąganego dochodu.

 • Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. - to prezent na Dzień Dziecka od Ministerstwa Cyfryzacji.

 • Drugi weekend lipca upłynie pod znakiem corocznego święta naszego miasta. Będą to jubileuszowe XX Dni Imielina . W programie szereg atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

 • W dniach od 17 do 20 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej ponownie odbędą się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Wszystkich sympatyków szachów gorąco zapraszamy – uroczyste otwarcie mistrzostw nastąpi 16 czerwca o godzinie 9.45 - wstęp bezpłatny.

 • w najnowszym numerze kuriera : protest mieszkańców Imielina przed siedzibą Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska przeciwko planom wydobywanie węgla kamiennego pod miastem, zaproszenie na jubileuszowe XX Dni Imielina i wiele innych ciekawych publikacji. Zapraszamy do lektury!

 • Ogólnopolskie Wyróżnienie dla Burmistrza !

  poniedziałek, 11 czerwca 2018

  Kapituła Generalna Katolickiego Stowarzyszenia Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie przyznała Burmistrzowi Miasta Imielin Ogólnopolskie Wyróżnienie. Jan Chwiędacz znalazł się w zacnym gronie wyróżnionych osób, obok wybitnych sportowców, trenerów i samorządowców, przedstawicieli duchowieństwa oraz prezesów i działaczy klubów sportowych, którzy wspierają sport młodzieżowy i dbają o rozwój dzieci i młodzieży.

 • Prosimy o składanie wniosków przez osoby, które korzystają, lub będą korzystać z dowozu dzieci niepełnosprawnych organizowanego przez gminę, lub na podstawie umowy. Termin składania wniosku upływa 29 czerwca br.

 • Uwaga! Przerwa w dostawie wody !

  piątek, 08 czerwca 2018

  Miejska Spółka informuje, iż w związku z pracami przyłączeniowymi do sieci wodociągowej, w dniu 12.06.2018 r. od godz. 9:00 do godz. 13:00, nastąpi przerwa w dostawie wody u odbiorców zamieszkałych w rejonie ulic: Szaniawskiego, Szafirowa

strony 1 2 3 4 5 6 7