Dziś jest: sobota, 20 października 2018 Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

 • Miasto wspiera edukację najzdolniejszych – dwóm uczennicom przyznano stypendia w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów przez miasto Imielin.

 • Konferencja "Kardynał August Hlond"

  wtorek, 16 października 2018

  Organizatorzy konferencji : Akademia Ignatianum w Krakowie i Prezydent Miasta Mysłowice zapraszają w dniach 28 i 29 października na konferencję w 70 rocznicę śmierci Prymasa i w 150 rocznicę utworzenia Dekanatu Mysłowickiego. Szczegóły na plakacie.

 • Dzień Nauczyciela

  piątek, 12 października 2018

  Tradycyjnie 12 października w Urzędzie Miasta Imielin odbyło się spotkanie z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych w Imielinie, którzy zostali wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Miasta Imielin oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

 • Dom Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 na koncert zatytułowany „Od opery po szlagiery”. W programie oczywiście najpopularniejsze fragmenty oper, operetek i musicali ze słynnym „Skrzypkiem na dachu” na czele oraz przeboje muzyki rozrywkowej. Wejściówki do nabycia w placówkach MCK!

 • W numerze reportaż z uroczystego otwarcia hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz informacje dotyczące wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 21 października. Numer wzbogacono dodatkiem specjalnym - informacją o wszystkich kandydatach do Sejmiku Województwa z naszego okręgu.

 • Stowarzyszenie Zielony Imielin, Granice Natury zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 października (czwartek) o godz. 18.00 w "Sokolni". Tematem spotkania będzie podjęcie kolejnych kroków w obronie miasta przed degradacją środowiska za sprawą eksploatacji ze złoża "Imielin- Północ".

 • OBIEKT NA MIARĘ XXI WIEKU OTWARTY

  wtorek, 09 października 2018

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystego otwarcia hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Imielinie.

 • Uroczystą inauguracją, w poniedziałek 15 października, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Imielinie, rozpoczyna 4 rok akademicki. Formularze zgłoszenia uczestnictwa należy składać w Bibliotece lub w pok. 34 Urzędu Miasta Imielin do dnia 10 października 2018r.

 • Ogłoszenie o Sesji Rady Miasta Imielin

  środa, 03 października 2018

  10 października 2018 r. o godz. 16:15 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Imielin odbędzie się Zwyczajna Sesja Rady Miasta Imielin.

 • Miejska Komisja Wyborcza w Imielinie informuje o przyznanych numerach list kandydatów na radnych, o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miasta, o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Burmistrza Miasta Imielin oraz o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Miasta Imielin bez głosowania w okręgu wyborczym nr 2.

strony 1 2 3 4 5 6 7