Dziś jest: środa, 27 października 2021 Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Aktualności

4.10. 2021r. - Inauguracja roku akademickiego UTW

Drodzy słuchacze UTW w Imielinie przypominamy , że w najbliższy poniedziałek 4 października o godzinie 16.00 w Domu Kultury Sokolnia odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Imielinie.

Szanowni Mieszkańcy Imielina,

Zajęcia w ramach Uniwersytetu kierujemy do osób, które zakończyły aktywność zawodową. Wierzymy, że kolejny rok będzie sposobem na podróżowanie edukacyjne w grupie przyjaznych ludzi. Zapraszamy Was do poznawania języków obcych, sposobów poprawy zdrowia dzięki zajęciom ruchowym i spotkaniom z dietetykiem oraz sposobów na dbałość o dobrą kondycję psychiczną bez względu na wiek i doświadczenia życiowe. Wsłuchując się w Wasze potrzeby przygotowujemy wykłady z interesującymi ludźmi, konkursy i wycieczki. Dla osób, które chcą dołączyć do grona słuchaczy zorganizujemy spotkanie z obsługi programu komputerowego pozwalające na uczestniczenie również w zajęciach zdalnych, gdyby sytuacja epidemiologiczna tego wymagała.

Zapraszamy wszystkich chętnych w nową podróż z otwartym sercem i umysłem na współpracę, wzajemne uczenie się w atmosferze pełnej akceptacji i zrozumienia. Uniwersytet Trzeciego Wieku, to miejsce, które pokazuje, ze wiek nie jest przeszkodą w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. W tej podróży nie można się zgubić dzięki życzliwości i pomocy prowadzących zajęcia jak również dzięki wsparciu wieloletnich członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zapraszamy serdecznie do wstąpienia do grona wyjątkowych ludzi, których cechuje ciekawość życia i ciekawość innych ludzi, chęć poznawania nowego i nabywania kolejnych umiejętności.

Czekamy na Was!