Dziś jest: środa, 23 maja 2018 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Aktualności

Gminne działki na sprzedaż

 

 

Na sprzedaż w formie przetargu przeznaczonych zostało pięć działek. Dwie z nich znajdują się w rejonie ulicy Banachiewicza, a pozostałe przy ulicy Adamskiego, Kusocińskiego i Św. Br. Alberta. Największa ma powierzchnię  770 m kw., a najmniejsza 531 m kw.

Przetargi odbędą się w pażdzierniku, mogą brać w nich udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą w wskazanym terminie  określone w ogłoszeniu wadium.

Działki są niezabudowane, mają kształt regularny, nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na przedmiotowe działki nie zostały wydane decyzje o warunkach zabudowy.

Więcej informacji o działkach przeznaczonych na sprzedaż można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta Imielin ul. Imielińska 81 w pokoju 38   lub telefonicznie pod numerami   32 22 54 138  lub 32 2254 139. 

Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie miasta  zachęcamy do zapoznania się z ofertą

treść zarządzenia w sprawie I przetargu ustnego nieograniczonego :

 

Burmistrz Miasta Imielin ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących niezabudowanych nieruchomości, położonych w Imielinie przy ul. Kusocińskiego, Banachiewicza, ul. Adamskiego i Św. Br. Alberta

 

Działka przy ul. Św. Br. Alberta

Działki przy : ul. Banachiewicza, Kusocińskiego, Adamskiego